27 Ocak 2013 Pazar

SADECE DOSTLUK MİMİ


Bunları biliyor muydunuz? 

Hassas kişilerin aslında en güçlü olduğunu, her şeyin üstesinden tek başlarına gelebildiklerini? 
Başkalarına nezaket gösterenlerin, kaba davranışlara en fazla maruz kaldığını? 
Sürekli başkalarıyla ilgilenenlerin aslında ilgiye en çok ihtiyaç duyanlar olduklarını?
Söylemesi en zor üç sözün “Seni seviyorum!” “Özür dilerim!” ve “Bana yardım et!” olduğunu? 
Biliyor muydunuz? 

Birinin mutlu görünmesi onun her daim mutlu olduğu anlamına gelmez; yüzündeki o gülümsemenin ardına bakarsanız, belki aslında ne kadar acı çektiğini ve gülümsemenin acısının üzerine beceriksizce örtmeye çalıştığı bir perde olduğunu görebilirsiniz.

Şu anda sorunu olan bütün dostlarımız için bir iyi niyet hareketi başlatalım. 

Blogumuza bu yazıyı kopyalayıp yapıştıralım. Belki bir aile sorunları, sağlık sıkıntıları, iş dertleri, o ya da herhangi bir konuda endişesi olanlara ve sadece birinin umursadığını bilme ihtiyacında olanlardan bir tanesi, birimizin blogunda rastlar ve bir anlık da olsa dünyada başkalarını düşünen insanlar da olduğunu fark eder. 

Bunu hepimiz için yapalım, çünkü kimse sorunlardan bağımsız değildir. Umarım bu yazıyı bütün blog dostlarımın duvarında görürüm. Bazılarınınkinde  göreceğimi biliyorum! Ben bir dostum için yaptım ve isterseniz siz de yapabilirsiniz. Çok basit, başka mimlerde olduğu gibi uzun uzun bir şeyler yazmanıza bile gerek yok, kopyalayıp yapıştıracaksınız. O kadar.  :) 


 Blog sayfalarında bu ara sıklıkla gördüğüm bir mim ve beni fazlasıyla etkilemesi sahiplenmemi yanında getirdi. Bende size bu dosttane mimi postlayarak yanınızda olduğumu benimde dost olarak yaşamak istediğimi belirterek buralarda olmak istiyorum sevgili dosttane bezelyeler..............................................................
...........................der çeker giderim Bezelyelerim..

8 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Dostluk güzel süper ama neredeler orası meçhul :)

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Eeee bu arada dövme kesinleşti Mr.E Aslan yüzü ve Beni Öldürmeyen Herşey Güçlendirir. yazdıracağım ... Münasip bir bölgeme de Puzzle şimdilik bu kadar ...

   Sil